У СЕЛИЩНІЙ РАДІ НАДАЮТЬ ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Дата: 12.09.2018 19:01

виконкомі Казанківської селищної ради, як це і передбачено відповідними нормативно-правовими актами, надаються необхідні  адміністративні послуги.  Проводиться реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання (перебування) фізичних осіб в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці – Казанківської селищної ради, видаються різноманітні довідки, а саме: довідки про склад сім‘Ї, а також для оформлення нерухомості, земельних ділянок, субсидій, спадкування, соціальних виплат і інше.
Виконання цієї важливої роботи покладено на спеціалістів виконкому ради  Світлану Абрамову, Ларису Миргородську та Олену Курінну.
     Шановні мешканці та гості нашої територіальної громади! Велике прохання звертатись до виконкому селищної ради для одержання адміністративних послуг виключно у відведені для цього дні тижня: видача довідок – середа та п‘ятниця; реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання – вівторок та четвер.