Відбулась важлива нарада

Дата: 11.09.2018 19:54

У понеділок, 10 вересня Казанківський селищний голова Олексій Асмолов провів розширену нараду за участі в.о. старост, заступників селищного голови, начальників відділів виконавчого комітету ради. На нараді розглядались важливі питання, що стосуються організації життєдіяльності об‘єднаної територіальної громади. Мова йшла перш за все про необхідність повсякденного уважного ставлення до учасників бойових дій, які проходили службу в зоні АТО, забезпечення надання їм необхідних пільг, як матеріальної, так і моральної підтримки. Це питання має бути на постійному контролі у в.о. старост, соціальних працівників. Також заступник селищного голови Олена Шевчук поінформувала про необхідність подання відповідних клопотань стосовно покращення матеріальної бази закладів загальної середньої освіти та   дошкільної освіти. Заступник начальника відділу інвестицій, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Олена Тимощук поінформувала про можливості участі у реалізації інвестиційних проектів, в тому числі і в такому проекті як «Посилка успіху. Фонд Кличко». Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентин Новицький проаналізував стан підготовки закладів соціально-освітньої сфери в осінньо-зимовий період, вказавши на шляхи усунення наявних недоліків у найкоротший термін. Адже за прогнозами синоптиків холоди у цьому році розпочнуться вже наприкінці осені.
    За результатами розгляду з усіх питань селищним головою надано відповідні конкретні доручення.