Відкриття дитячого майданчика

Дата: 23.08.2018 11:55

В нашому селищі  19 серпня 2018р.,в ДЕНЬ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЄГО відбулося справжнє свято – урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика по вул.. Богдана Хмельницького.
Радість. Посмішки. Щасливі обличчя у дітей, які проживають по вулицях : Південна,Сонячна, Успішна, Горіхова, Слобідська, Богдана Хмельницького, Чкалова, Червона Балка.
І ось настав момент і червона стрічка перед дитячим майданчиком була перерізана. Дітлахи одразу ж побігли випробовувати новий дитячий майданчик, а саме гойдалки, гірки ,турніки та інші розваги. Вони були дуже раді, що у них нарешті з’явилося місце, де б вони могли побавитися у вільний від навчання час.
 Сьогоднішній приклад засвідчив, що зробити добру справу можна лише за умови об’єднання наших зусиль, незалежно від партійної належності та політичних переконань. Маленькі хлопчики та дівчатка повинні зростати в атмосфері безмежної любові й турботи з боку як батьків, так і влади, бо вклад у наших дітей — це вклад у наше майбутнє.
  ДЯКУЮ, перш за все, діткам, які залюбки долучалися до встановлення гойдалок і турніків .
Висловлюю теплі слова подяки організаторам будівництва дитячого ігрового майданчика, батькам, дідусям/бабусям,громадянам, які вносили  розумні пропозиції та ідеї , особисті кошти.