Про перспективи розвитку галузі культури Казанківської об’єднаної територіальної громади

Дата: 13.08.2018 16:28

13 серпня відбулась розширена нарада з працівниками культури Казанківської об‘єднаної територіальної громади. Провів нараду   Казанківський селищний голова Олексій Асмолов. В нараді також взяли участь завідуюча сектором культури та туризму Наталія Пихтіна, в.о. старост,  а також завідуючі сільських клубів та директора сільських будинків культури, художні керівники, які увійшли до складу об‘єднаної територіальної громади. На нараді йшла мова про створення  програми розвитку культури  Казанківської громади на 2018-2020 роки, а також щодо підготовки та участі в урочистих заходах з нагоди Дня Державного прапора,  27 річниці Дня незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

По результатах наради було надано відповідні доручення виконавцям.