У селі Троїцько-Сафоновому тривають роботи з благоустрою

Дата: 08.08.2018 16:08

В. о. старости с. Троїцько-Сафонове Віталій Смоль повідомив, що  за селом упорядковано місцеве сміттєзвалище,  де розчистили майданчик та обгородили територію буртом. Тут працювала техніка, надана членом виконкому Казанківської селищної ради Геннадієм Королем.

Підручними матеріалами засипали ями на дорозі до села Лозового, а також розпочали такі роботи у напрямку до села Павлівка. Техніку для цієї важливої справи надали місцеві підприємці Василь Чикачков, Микола Сюльдін, Микола Тельненко, Юрій Назаров, Володимир Назаров та Іван Губін.

Робітники з благоустрою та небайдужі мешканці села знищували такий небезпечний карантинний бур‘ян, як амброзія полинолиста.

В.о. старости Віталій Смоль  висловив щиру подяку всім, хто працює на благо місцевої громади.