Свято врожаю відзначили мешканці села Дмитрівка

Дата: 06.08.2018 14:43

Нещодавно  в приміщенні Дмитрівського сільського будинку культури  відбувся концерт присвячений «Святу врожаю».   В.о. старости Лідія Баланенко привітала всіх присутніх, побажала всім міцного здоров‘я, щастя, успіхів та високих врожаїв нашим місцевим аграріям.  Ведучі концерту   Л. Васькевич та А. Баланенко оголошували концертні номери, серед яких – пісні,  танці, вірші, уривки із спектаклів. Також присутніх у залі привітали наймолодші жителі села, вихованці дитячого садочка «Сонечко».  Наприкінці урочистостей  О. Давиденко та М. Коробейко розрізали святковий коровай, випечений з борошна нового врожаю, та роздали по шматочку кожному з присутніх.   Після концерту відбулась святкова дискотека.