Робоча нарада у відділі освіти, молоді та спорту

Дата: 24.07.2018 08:20

Особливістю Нової української  школи є  організація освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини.         З   метою організації запровадження такого освітнього середовища у навчальних закладах об‘єднаної територіальної громади начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Олександр Лука провів робочу нараду в якій взяли участь методист Галина Шкуріна, економіст Ірина Жорова, бухгалтер Тетяна Рязанова. На нараді обговорили організаційні питання запровадження Концепції Нової української школи у закладах загальної середньої освіти. Також було приділено увагу щодо підготовки шкіл та дитячих садків до нового навчального року.

Ці питання знаходяться на постійному контролі у Казанківського селищного голови Олексія Асмолова.