Проводиться ямковий ремонт проїжджої частини вулиці Миру в смт Казанка

Дата: 18.07.2018 09:17

Стан проїжджої частини вулиць селища – одне з найбільш гострих питань, яке хвилює людей.  Від стану дорожньої інфраструктури залежить і безпека кожного з нас, і розвиток громади. Ями на вулицях райцентру, які в дні негоди наповнюються водою й стають справжньою перешкодою для руху транспорту й пішоходів, викликають справедливе нарікання казанківців.   Щоб виправити ситуацію на краще, як зазначив селищний голова Олексій Асмолов, у смт Казанка від вулиці Васляєва по вулиці Миру і до залізничної станції Казанка в ці дні проводиться ямковий ремонт.  Це відрізок дороги О -151-202 (Казанка-зал.ст. Казанка) протяжністю більше 10 кілометрів, на якій на даний час  виконуються ремонтні роботи  площею  3тисячі метрів квадратних. Ремонтні роботи у оптимальні терміни із необхідною якістю виконує Софіївський гранітний кар‘єр. Кошти для цього виділено з обласного бюджету. Варто зазначити, що вирішенню цього важливого питання посприяв особисто голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, за що йому щиро вдячні всі мешканці нашої об‘єднаної територіальної громади. Це реальний приклад позитивних змін в ході реформи децентралізації, яку започаткував і тримає на особистому контролі Президент України Петро  Порошенко.  Люди добре розуміють, що всі ми разом робимо спільну справу на благо України та нашої територіальної  селищної громади. Роботи по благоустрою населених пунктів проводитимуться і надалі, щоб створювати комфортні умови для проживання наших співгромадян.