У селі Великоолександрівка відзначили свято Івана Купала

Дата: 09.07.2018 15:21

6 червня на території сіл Великоолександрівка, Андріївка, Романівка, селища Добровільське відбулось свято Івана Купала. Театралізоване дійство "У пошуках диво - квітки" підготували та провели   директор будинку культури  Богдан Діджик, художній керівник Вікторія Яцен,  дует "Надвечір‘я" в складі Віри Панченко  та Галини Мірошниченко.   До цього свята молодь села заздалегідь старанно готувалась: зробили опудало, зібрали хмиз для вогнища, приготували деревце, а потім водили таночки та співали ритуальні купальські пісні.

З словами привітання до присутніх звернулась інспектор - помічник  старости Олена Бродецька, побажала всім здоров‘я, щастя, радості й достатку, а також висловила щиру подяку  всім, кому небайдужа доля села, хто брав участь у проведенні свята.