Комунальне майно передають об‘єднаній громаді

Дата: 19.06.2018 10:30

15 червня 2018 року о 10.00  відбулась сесія Казанківської районної ради, де окрім інших питань, було прийнято рішення про безоплатну передачу із спільної власності Казанківського району у комунальну власність Казанківської селищної ради територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) із цілісними майновими комплексами, будівель дошкільних навчальних закладів у селах Миколаївка, Троїцько-Сафонове, Новоданилівка, а також загальноосвітніх шкіл № 1, № 2, № 4, гуманітарної гімназії, Великоолександрівської, Миколаївської, Троїцько-Сафонівської, Новоданилівської, Михайлівської ЗОШ. Казанківська райдержадміністрація має забезпечити передачу вказаного майна об‘єднаній територіальній громаді відповідно до чинного законодавства України.

В роботі сесії районної ради взяв участь   Казанківський селищний голова О. Асмолов.