Про зиму треба ще влітку дбати

Дата: 19.06.2018 10:28

Днями в.о. старости с. Лагодівка Сергій Плєска, завітав до місцевих пенсіонерів, аби дізнатись про їх основні проблеми. Як поінформував в.о. старости в селі Мар‘янівка проживає довгожитель - Скрипник Зоя Іванівна, якій нещодавно виповнилось 93 роки.  Має посвідчення учасника війни. Працювала в колгоспі з дня його створення, піднімала сільське господарство. Працювала на тракторі, на різних роботах. Виховала четверо дітей. Як говоре старенька - життя було важким, роботи не боялись, працювали до виснаження. Пенсіонерка бідкається, що зима не за горами, а дров заготованих не має. Діти, які теж пенсійного віку, живуть далеко. Під час візиту до  Яровенка Віктора Івановича, якому виповнилося 90 років, С. Плэска з‘ясував, що пенсіонеру на зиму теж не вистачає дров, аби отопити оселю. Має сина, але він з 2014 року захищає незалежність нашої держави на сході країни, бере участь у бойових діях. Як зауважив в.о. старости, старенькі, одиноко проживаючі люди не повинні бути залишеними без належного догляду і піклування. Тож не задумуючись вирішили допомогти пенсіонерам. Разом із  учасником АТО Денісом Харченком зробили добру справу -  заготовили на зиму дрова для людей похилого віку.