На осінь село Лагодівка буде з рибою

Дата: 19.06.2018 10:26

Як поінформував в.о. старости с Лагодівка Сергій Плєска громада села вирішила запустити малька білого амура, коропа, карпа, товстолоба у річку Висунь, щоб на осінь була своя риба. Але спочатку місцеві жителі, в тому числі і учні місцевої школи, навели навколо річки належний санітарний стан: прибрали сміття, бите скло, гілки і інше. Більше тонни сміття вивезли трактором з причепом. В цій важливій справі брали активну участь  Сергій Соколянський, Віктор Косенко, які на добровільних засадах чергують біля водоймища, щоб непрохані гості-браконьєри не займались незаконним виловом риби.

В.о. старости Сергій Плєска подякував всім своїм землякам, хто долучився до цієї благородної справи.