Відремонтували під‘їзд до місця, відведеного для утилізації твердих побутових відходів

Дата: 07.06.2018 10:38

У перші дні літа було відремонтовано під‘їзд до місця, відведеного для утилізації твердих побутових відходів, яке знаходиться за межами селища Казанка. Для виконання цих важливих робіт  свій транспорт, а це автомобіль КАМАЗ з причепом, трактор-бульдозер,  надав член виконкому селищної ради Геннадій Король. За кошти місцевого бюджету придбали шлак. Роботи по ремонту під‘їзду виконували водій Віталій Коптєв, бульдозерист Павло Балашов, а також робітники  Віктор Соловйов і Андрій Мендак. Для зручного під‘їзду за допомогою шлаку проведено ямковий ремонт, очищено від паростів чагарника  узбіччя, розчистили та відремонтували трубу діаметром 300 мм. для відведення стічних вод.

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов вдячний  активним і небайдужим до проблем громади людям, які допомагають спільними зусиллями вирішувати питання ремонту і благоустрою  нашого селища, щира подяка всім  за розуміння і підтримку. Бо ж ми разом робимо спільну справу на благо нашої територіальної  селищної  громади.

Роботи по благоустрою населених пунктів об‘єднаної територіальної громади продовжуватимуться і надалі, щоб створювати комфортні умови для проживання місцевих мешканців.