У с. Миколаївка відбулись святкові заходи для дітей

Дата: 04.06.2018 10:31

Випускний у дитячому садочку – перший крок дитини у доросле життя.  Ці дні - радісні, веселі і сумні водночас. В с. Миколаївки відбулися святкові заходи з нагоди випуску дітей старшого дошкільного віку закладу «Усмішка».  Батьків та гостей свята привітно зустрічали урочисто прикрашена зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, вихователі. На обличчях дітей – веселі усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня.  Дошкільнята подарували святковий настрій гостям своїми запальними таночками, піснями, віршами. Завідувач дошкільним закладом Науменко Олена привітала випускників,   побажала міцного здоров‘я, успіхів, а батькам терпіння і мудрості!

1 червня на центральній площі села відбулись святкові заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Це свято підготували  директор РБК Мазур Анжела, соціальний працівник Хомякова Юля, вчитель початкових класів Сміян Лариса. Ігри, конкурси та забави на свіжому повітрі принесли дітворі багато радості та задоволення. В.о. старости Беспалько Світлана привітала дітей, побажала міцного здоров‘я, веселих канікул, рости на радість батькам та здійснення всіх заповітних мрій. В цей день малеча дитячого садочка «Усмішка», учні пришкільного табору отримали солодкі подарунки.