За підтримки Казанківської селищної ради надзвичайно цікаво пройшло дитяче свято

Дата: 04.06.2018 09:55

За підтримки Казанківської селищної ради, виконавчого комітету було організовано святковий захід, присвячений Дню захисту дітей. Цей перший літній день видався особливо гарним, сонячним, радісним. До оригінально прикрашеного парку «Левада» поспішали діти разом з дорослими гостями свята – Міжнародного дня захисту дітей. Лунали веселі мелодії, українські дитячі пісні, створюючи по-справжньому святковий настрій. До всіх присутніх, які  зібралися у парку відпочинку, звернулись з щирими словами привітань селищний голова О. Асмолов, голова районної ради В. Коніщук, заступник голови райдержадміністрації В. Притуленко, побажали міцного здоров‘я, гарно провести літні канікули та здійснення всіх заповітних мрій.

Потім відбувся святковий концерт. Зі сцени маленьких казанківців радо привітали ведучі, побажали прекрасного настрою, щирих посмішок, приємного відпочинку.Юні таланти – зразковий танцювальний колектив «Дивоцвіт», підготовча група народного ансамблю танцю «Водограй», танцювальний колектив «FREEDOM»,  порадували присутніх запальними танцями, веселими піснями. Далі запросили дітей у тривале «кругосвітнє плавання» по океану розваг, там на них чекали цікаві острівці дозвілля. На «Острові повітряних кульок» дітки виготовляли різноманітні фігурки, «Острів аквагрим» прикрашав малечу незвичайними й оригінальними малюнками. Вдосконалювати свою майстерність влучно цілитись та попадати в повітряні кульки запропонував «Острів повітряного дартсу». А хлопчиків, майбутніх захисників, притягував до себе «Острів патріотичний», де вони мали змогу потримати в руках зброю, військовий обладунок. Особливо сміливим та безстрашним сподобався «Остів перешкод».  Діти долали уявне болото, переправлялись за допомогою жердин та купин, далі долали чагарник, мавпячий місток. Через уявний рів переправлялись горизонтальними паралелями, провалля – за допомогою горизонтального маятнику. Завершувалась туристична смуга перешкод переправою через уявний річковий потік вертикальним маятником. Особливо галасно було біля «Острова служби порятунку 101». Співробітники  пожежно-рятувальної частини представили пожежні та аварійно-рятувальні автомобілі, продемонстрували подачу пінного ствола, і навіть дали можливість дітям під керівництвом професіоналів погасити невеличку учбову пожежу. Також учасники свята мали можливість сфотографуватися зі справжніми вогнеборцями у їх обладунку поруч з рятувальними спецавтомобілями. У дітей очі сяяли від захоплення і задоволення,  вони запитували, а коли ж ще буде таке захоплююче свято!?

Звичайно ж, бажаний всіма дітьми острів – «Острів величезного батуту», на якому дітлаха робила все, що завгодно: стрибали, з‘їжджали, перевертались. Навіть їх веселий гучний сміх лунав сильніше, аніж музика з гучномовців. А ось на «Острові кашоварів» всі бажаючі змогли скуштувати смачний куліш і швиденько відправитись на острів «Солодощів», щоб поласувати солодкої вати та морозива.

Тож діти в цей день багато чому навчились, побачили цілий океан цікавого і захоплюючого. Вони здійснили щасливе плавання по "Океану розваг".