Привітання Казанківського селищного голови Олексія Асмолова до Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2018 09:55

Міжнародний день захисту дітей – це свято маленьких громадян нашої країни. Дитинство - найкраща пора у житті кожної людини, це прекрасний, бузтурботний період залишає в душі кожного відголосок теплих спогадів, які протягом усього життя допомагають долати перешкоди та негаразди. Діти, це наше майбутнє, найдорожчий скарб, тому святий обов‘язок родини, навчальних закладів, органів влади та громадськості дбати про всебічний розвиток підростаючого покоління, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитини.

Від Казанківської селищної ради, виконавчого комітету бажаю  вам, юні друзі, вашим батькам, рідним міцного здоров‘я, щастя, добра, сімейного затишку.

Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

З повагою і найкращими побажаннями,

Казанківський селищний голова                                                  Олексій Асмолов