У смт Казанка відзначили день Святої Трійці

Дата: 29.05.2018 14:53

День Святої Трійці – одне з найвеличніших християнських свят, саме  його вважають днем становлення Християнської  Церкви.  Різні народні обряди супроводжують Святу Трійцю зеленими барвами, степовими квітами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.  У цей святковий сонячний день казанківці зібрались у мальовничому куточку рідного селища на святкові заходи, організацією яких займались працівники селищного клубу №1. З святом Святої Трійці казанківці вітали земляків та гостей селища, бажали всім здоров‘я, сімейного затишку і добробуту, щастя і впевненості у майбутньому, щоб цей день надихав на добрі справи і світлі помисли.

Потім була насичена й цікава концертна програма місцевих аматорів сцени з міського клубу №1, спортивні змагання й футбольний матч. Звісно гості свята мали можливість безкоштовно почастувати запашного козацького кулеша, діти ж ласували морозивом та прохолодними напоями. Святкування не припинялось до пізнього вечора, тут кожен знайшов заняття до душі.

Свято того дня вдалося на славу, за що казанківці щиро вдячні Казанківській селищній раді.