Шановні учні, вчителі, випускники шкіл Казанківської об’єднаної громади!

Дата: 25.05.2018 09:03

Щиро вітаю вас зі святом останнього дзвоника та святом випускника!

Підійшов до завершення навчальний рік, попереду –  канікули.  Тож нехай гарним та чудовим буде ваш літній відпочинок, сповнений нових яскравих вражень.

Для випускників ці дні особливі, бо для них відкриваються дороги в доросле життя зі своїми викликами, складнощами та проблемами. Школа дала вам багато знань,  доброго життєвого досвіду, який тепер ви будете удосконалювати самостійно. Ці знання обов’язково стануть вам у нагоді, допоможуть досягти нових вершин у майбутній професійній діяльності та в особистому житті. Бажаю вам впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети. Бо від ваших ідей, творчості та наполегливості залежить майбутнє нашої громади та всієї України.

Тож щиро зичу всім міцного здоров’я, любові, нових відкриттів і гарного настрою.

В добру путь, дорогі  випускники! Нехай щастить!

З повагою,

Казанківський селищний  голова                                                         Олексій  Асмолов