«Київський діалог» - для об‘єднаних громад

Дата: 18.05.2018 08:47

«Київський діалог» - це спільний німецько-український проект для діалогу та обміну досвідом, в тому числі і представників місцевого самоврядування, стосовно сприяння демократичному розвитку нашої держави. У 2017 році було розширено сферу дії проекту, в тому числі і на території Миколаївської області. Зараз основна увага «Київського діалогу» спрямована на підтримку новостворених об‘єднаних територіальних громад. Для цього протягом 11-13 травня 2018 року у м. Очакові відбувся семінар для представників ОТГ з Миколаївської, Херсонської та Одеської областей. Від Казанківської об‘єднаної територіальної громади у цьому заході взяли участь керуючий справами (секретар) виконкому О. Маляр та спеціаліст відділу інвестицій, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  Г. Татаринцева.

Під час семінару слухачі  прослухали лекції та взяли участь у практичних заняттях  стосовно створення, планування, оформлення, фінансування та медійного просування інвестиційних проектів. Представники Казанківської ОТГ розробляли навчальний проект щодо створення системи роздільного збору побутових відходів у населених пунктах громади. Робота наших представників одержала високу оцінку викладачів «Київського діалогу».  Такі заняття проводитимуться і надалі.