Про Концепцію нової української школи

Дата: 15.05.2018 16:28

Нещодавно відбулась нарада, на якій йшла мова про впровадження у наших навчальних закладах Концепції нової української школи та можливості створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр». На заході були присутні керівники органів місцевого самоврядування, директор шкіл, вчителі початкових класів. Головне завдання, яке передбачає впровадження концепції – це в умовах реформування створення належних умов для розвитку освітнього середовища, щоб всі діти були охоплені навчанням і відчували себе у класах комфортно. Для цього, а також, щоб створити інклюзивно-ресурсний центр, необхідне додаткове співфінансування органів місцевого самоврядування.

У нараді взяв участь і висловив свої думки з цього приводу  Казанківський селищний голова О. Асмолов.