«Матусенько, голубонько, благословенна тричі будь!..»

Дата: 15.05.2018 16:26

У нашій державі, як і у багатьох країнах світу, у другу неділю травня відзначають День матері. Це свято набирає у нас все більшої популярності,  тому що надає добру можливість привітати найближчу людину – матір. Адже немає на землі людини ближчої й дорожчої, ніж мама. З нагоди цього свята 11 травня у районному будинку культури відбулись урочисті заходи, на які запросили багатодітних матерів. Серед них матір шести дітей з с Нововолодимирівка С. Градіцька, багатодітних матерів з с Троїцько-Сафонове, які виховали п‘ятеро дітей Ю. Петрова, Н. Цимбалюк, Л. Аленіна, а також багатодітні матері з с. Миколаївка - Г. Смаровоз, Л. Сідорова, з с. Новоданилівка - О. Лиса, з с Дмитро-Білівка - Л. Рукоманова, з с Великоолександрівка  - З. Лощиніна, Є. Вербова, з с. Дмитрівка - В. Радашко, Л. Данилюк. Приїхати до Казанки на святкові заходи багатодітним матерям допомогли в.о. старост с. Михайлівка Т. Сай, с. Троїцько-Сафонове В. Смоль, с. Дмитрівка Л. Баланенко, с. Дмитро-Білівка І. Ушканенко, с. Новоданилівка В. Нестеренко, с. Великоолександрівка О. Лейбович.

У залі на адресу матерів-героїнь лунали щирі слова привітань – побажання невичерпної життєвої енергії, родинного благополуччя, здоров‘я, радості, щастя і добра на довгі літа. Потім для всіх присутніх відбувся святковий концерт.