Святкові заходи у селах об‘єднаної територіальної громади

Дата: 15.05.2018 16:20

У ці весняні дні, 8 та 9 травня у селах, які увійшли до складу нашої об‘єднаної територіальної громади, відзначили важливі державні свята – День пам‘яті та примирення і 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цієї нагоди в.о. старост О. Лейбович, Л. Баланенко, І. Ушканенко, С. Беспалько, Т. Сай, В. Нестеренко, В. Смоль від імені селищного голови О. Асмолова та від себе особисто щиро і сердечно привітали земляків зі святами, побажали міцного здоров‘я, добробуту і благополуччя  кожній родині, всім миру і злагоди. Також відбулись покладання квітів до меморіалів загиблих воїнів, молебни,  святкові концерти.