Провелись роботи з благоустрою в селищі Новоданилівка

Дата: 04.05.2018 15:59

Цими днями працівники  бюджетних установ, небайдужі мешканці селища Новоданилівки взяли участь  у наведенні   належного санітарного стану на своїх прилеглих територіях. Як поінформувала в.о. старости  В. Нестеренко, навели порядок в центрі селища, прибрали біля пам‘ятника загиблим у роки війни, на території навколо місцевої пам‘ятки, яким є фонтан, виготовлений з місцевого полірованого рожевого граніту. Активну участь у наведенні порядку рідного селища взяли й учні Новоданилівської ЗОШ. Старшокласники згрібали сухе листя, виносили сміття, посади дерева біля фонтану, на в‘їзді до селища, а також біля школи. Загалом було висаджено 19 дубків та 20 сосен. Не стояли осторонь і місцеві жителі, навели порядок  біля своїх садиб. Отже всі залишись  задоволеними  плодами своєї праці.

В.о. стрости В. Нестеренко подякувала всім, хто долучився до цієї благородної справи, бо громада є господарем свого селища, і в першу чергу повинна дбати про його добробут.