На вулиці Гагаріна буде «софіївська» вода

Дата: 02.05.2018 10:35

Казанківський селищний голова О. Асмолов питання водозабезпечення визначає як пріоритетне у роботі селищної ради та її виконавчого комітету, особисто опікується питанням  продовження будівництва водопровідних мереж, які  дадуть змогу багатьом мешканцям селища користуватись водою з Софіївського водогону. В зв‘язку з цим днями відбулась зустріч з мешканцями вулиці Гагаріна в смт Казанка. На сходку зібрались 23 мешканці, з якими вели розмову селищний голова О. Асмолов, заступник селищного голови Л. Новицький, орендар водопроводу А. Семенов. Було вирішено вже в найближчий час розпочати роботи по будівництву водопровідної мережі, яка забезпечить «софіївською» водою оселі мешканців вулиці Гагаріна. Селищна рада виділяє кошти  для придбання необхідної труби, бетонного кільця та з‘єднувальних муфт. Очолити ініціативну групу по організації будівництва водопроводу місцеві жителі доручили мешканцю вулиці Гагаріна М. Асмолову.

Про роботи по будівництву водопровідних мереж у райцентрі  селищна рада і надалі інформуватиме казанківців на своєму офіційному веб-сайті.