У селі Троїцько-Сафонове завершився творчий конкурс на краще художнє оформлення автобусної зупинки

Дата: 27.04.2018 15:53

Як було інформовано раніше в  рамках акції «Екологічній марафон» серед учнів Троїцько-Сафонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було оголошено творчий конкурс на  краще художнє оформлення  автобусної зупинки неподалік від пам‘ятного знаку визволителям села Троїцько-Сафонове. Тема конкурсу - «Вільна Україна». В.о. старости В. Смоль повідомив, що  цей конкурс дійшов до логічного завершення. Навіть сама природа допомагала юним художникам втілювати в життя цей творчий задум. Старшокласники  Вікторія Потинг, Тетяна Григоренко,  Дар‘я Страдіна, Тетяна Лобяк, Варвара Соболєва розмалювали автобусну зупинку, зобразивши квіти та елементи українського національного орнаменту.  Варто зазначити,  що учитель образотворчого мистецтва Л. Докучаєва працювала над створенням сюжетного малюнка, а робітник з обслуговування О. Стєшина здійснила ескіз зображення  на стінах автобусної зупинки.

Отже робота принесла всім учасникам конкурсу велике задоволення, тепер пасажири з хорошим настроєм будуть очікувати громадський транспорт в затишно й естетично оформленій зупинці.

В.о. старости В. Смоль подякував учням, працівникам, директору школи О. Аленіній за активну участь у житті громади та небайдуже ставлення до свого рідного села.