У с. Миколаївці завершили проведення екологічного марафону

Дата: 25.04.2018 11:46

Як поінформувала в.о. старости С. Беспалько у с. Миколаївка завершилась трудова акція з наведення належного санітарного стану населеного пункту. В зв‘язку з цим працівники бюджетної сфери та працівники з громадських робіт прибирали зелені зони від минулорічного сухого листя, гілок та сміття, побілили дерева на вулицях села, облаштували територію навколо адмінбудівлі колишньої сільської ради, приміщення будинку культури, дитсадка «Усмішка». Керівники місцевих фермерських господарств В. Сатановський та А. Омельчук надали необхідну тракторну техніку для вивезення сміття. Прибрали територію навколо пам‘ятника загиблим воїнам. Окрім цього, під час акції, жителі села самостійно влаштовували благоустрій біля своїх осель – фарбували паркани, облаштовували квітники. В.о. старости С. Беспалько подякувала всім учасникам акції за небайдужість до рідного села та зазначила, що і надалі будуть проводитись такі заходи, адже тільки спільними зусиллями можна забезпечити чистоту і порядок населеного пункту.