Об‘єднаній громаді передано приміщення колишньої санепідемстанції

Дата: 19.04.2018 14:01

18 квітня 2018 року о 10.00  відбулась сесія Казанківської районної ради, де окрім інших питань, було прийнято рішення про безоплатну передачу комплексу нежитлових будівель – Казанківська районна санітарно-епідеміологічна станція, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Казанківського  району Миколаївської області, у комунальну власність Казанківської селищної ради. Органу управління майном (райдержадміністрація) доручено створити відповідну комісію та здійснити приймання-передачу вказаного майнового комплексу відповідно до норм чинного законодавства. У цьому приміщенні після передачі планується розмістити відділи виконкому ради новоствореної об‘єднаної територіальної громади. А на базі складів, гаражів, котельної і інших господарських споруд є можливість створити базу комунального підприємства.

В роботі сесії районної ради взяв участь і виступив Казанківський селищний голова О. Асмолов, який, зокрема, відповідаючи на запитання депутатів, поінформував про організацію робіт по ремонту проїжджої частини вулиць у райцентрі.