Сто днів після виборів

Дата: 12.04.2018 09:13

10 квітня 2018 року на базі Миколаївського Центру  розвитку місцевого самоврядування відбулась прес-конференція новообраних голів об‘єднаних територіальних громад «Сто днів після виборів», в якій взяв участь Казанківський селищний голова О. Асмолов та заступник голови з питань фінансів, економічного розвитку та комунального майна О. Шевчук. Присутніх привітав директор Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування В. Бойко.  На зустрічі голови Казанківської,  Володимирівської, Прибузької, Радсадівської, Березанської, Широківської об‘єднаних територіальних громад,   розповіли про зроблене за ці сто днів, окреслили основні проблеми, з якими стикаються новостворені громади, поділились  своїми планами на майбутнє.

В ході прес-конференції селищний голова О. Асмолов розповів, що має досить  надійну команду, яка хоче змінити ситуацію на краще. Заступник голови О. Шевчук провела презентацію напрацювань громади за сто днів та перспективи розвитку на майбутнє.