Відбулось засідання постійної комісії селищної ради

Дата: 11.04.2018 16:08

11 квітня 2018 року відбулось засідання постійної комісії Казанківської селищної ради з питань агропромислового розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища. Засідання провів голова  комісії  В. Дорошенко.  Депутати розглянули низку земельних питань,  а саме - про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність, про припинення права користування земельними ділянками, наданими громадянам в оренду, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам в оренду для сінокосіння та випасання худоби, про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування органів державної влади та місцевого самоврядування та ряд інших питань.

Після обговорення члени постійної комісії вирішили рекомендувати сесії ради розглянути та затвердити запропоновані проекти рішень.

В роботі постійної комісії взяв участь і виступив Казанківський селищний голова О. Асмолов.