Відбувся благодійний Великодній ярмарок

Дата: 10.04.2018 15:18

Непересічна подія відбулась 10 квітня 2018 року біля районного будинку культури. Тут відбувся благодійний Великодній ярмарок «Веселково на Великдень сонце виграє!», святковий концерт та розваги для дітей. Перед присутніми  виступив протоієрей Сергій з словами привітання та побажаннями Божої благодаті. На благодійному ярмарку різноманітні вироби, а це пасочки, крашанки, цікаві поробки, декоративні вироби представив Казанківський селищний клуб №1, дитячий садочок «Теремок», а також села, які увійшли до складу об‘єднаної територіальної громади – Михайлівка (в.о. старости Т. Сай), Миколаївка (в.о. старости С. Беспалько), В. Олександрівка (в.о. старости О. Лейбович), Новоданилівка ( в.о. старости В. Нестеренко), окрім того школи, професійний аграрний ліцей, будинок дитячої та юнацької творчості. Поки вирував Великодній благодійний ярмарок, присутніх розважали піснями, таночками учасники художньої самодіяльності.

Учасники святкового дійства залишились задоволені адже цікаво і корисно для себе і інших людей провели цей час.