Відбулось засідання виконкому Казанківської селищної ради

Дата: 06.04.2018 10:58

5 квітня 2018 року о 10.00  відбулось чергове  засідання виконавчого комітету Казанківської селищної ради, яке провів селищний голова О. Асмолов. Члени виконкому розглянули  низку важливих питань, більша частина з яких виноситься на розгляд сесії ради. Серед них –  затвердження структури та штатної чисельності апарату ради та її виконавчого органу в новій редакції, положень про відділи виконавчого комітету,  основних положень  Програми розвитку місцевого самоврядування  на 2018-2020 роки, а також низка земельних питань. Жваве обговорення відбулось щодо створення  відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету ради. Заступник селищного голови О. Шевчук висловила задоволення тим, що мешканці нашої громади є небайдужими, тож знайомляться з проектами рішень, обговорюють їх, телефонують до селищної ради, вносять свої пропозиції. Мешканці сільських рад, які ще не об‘єдналися, активно цікавляться досвідом діяльності нашої об‘єднаної громади, висловлюють бажання приєднуватись.

В обговоренні питань порядку денного активну участь взяли в.о. старости В. Смоль, О. Лейбович, Т. Сай,  член виконкому Н. Химуля. Підсумки розгляду підбив селищний голова О. Асмолов. З усіх розглянутих питань виконавчий комітет Казанківської селищної ради ухвалив відповідні рішення.