ВРЯТУВАЛИ СЕЛО ВІД ВОГНЮ

Дата: 04.04.2018 11:24

У неділю, 1 квітня поточного року, близько 17 години біля села Павлівка сталась надзвичайна подія – у балці виникла пожежа сухого травостою.  Сильний вітер роздмухував полум‘я пожежі, яка кожної хвилини все ближче підступала до населеного пункту. Мешканці села по телефону повідомили про це в.о. старости сіл Троїцько-Сафонове, Лозове, Павлівка В. Смоль.  Керівник зумів швидко організувати відпір небезпечній степовій пожежі, яка реально загрожувала сельчанам. На його прохання місцевий фермер   В. Кравченко оперативно надав два трактори для того, щоб оборати смугу землі біля села і таким чином не допустити просування пожежі до осель місцевих мешканців. Непростою видалась боротьба з вогнем, адже один з тракторів вийшов з ладу, але завдяки майстерності, мужності і справжньому героїзму мешканців села , небезпечну пожежу вдалось локалізувати. Більше трьох годин боролись з вогняною стихією також два сини В. Кравченка, фермер А. Дражник, місцеві мешканці В. Барчук, Г. Маслова, В. Євглевський.  Остаточно  завершили гасіння пожежі професійні рятівники з пожежної частини нашого райцентру.

Казанківський селищний голова О. Асмолов подякував в.о. старости В. Смоль та учасникам гасіння пожежі за те, що фактично врятували село від вогню.