На порядку денному - підготовка до сесії селищної ради

Дата: 03.04.2018 09:21

Казанківський селищний голова О. Асмолов 2 квітня 2018 року провів робочу нараду, в якій взяли участь заступники голови О. Шевчук, Л. Новицький, секретар ради Л. Міненко, інші працівники виконавчого апарату.  В ході   обговорення нагальних питань О. Асмолов наголосив, що основне завдання для працівників на даний період – це підготовка до засідання виконавчого комітету, постійних комісій, та чергової сесії селищної ради, проведення якої планується на 12 квітня поточного року.

Також на нараді мова йшла про вирішення організаційних, кадрових, земельних, фінансових та низки інших важливих  питань, що стосуються життєдіяльності територіальної громади.