УВАГА! Важливе оголошення щодо щеплення

Відділ соціального захисту населення Казанківської громади звертається до внутрішньо переміщених осіб щодо необхідності вакцинації проти кору, паротиту й краснухи дітям від 1 до 6 років. Це стосується і тих жителів громади, хто пропустив щеплення.

15:29:24 20.06.2023

До уваги мешканців Миколаївської області, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації, спричиненої руйнуванням греблі Каховської ГЕС

При Миколаївській обласній військовій адміністрації створено кол-центр з питань надання допомоги мешканцям Миколаївської області які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації, спричиненої руйнуванням греблі Каховської ГЕС.

14:29:21 20.06.2023

Оголошення про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць в населених пунктах громади

Організатором громадського обговорення є Казанківська селищна рада (розпорядження селищного голови від 12 червня 2023 року №78 «Про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць в населених пунктах Казанківської селищної територіальної громади»).

13:48:23 20.06.2023

УВАГА! Видача продуктових наборів

Гуманітарний штаб при Казанківський селищній раді буде здійснювати видачу продуктових наборів від Міжнародної суспільної благодійної організації ADRA та Всесвітньої продовольчої програми ООН WFP дітям внутрішньо переміщених осіб, дітям з багатодітних сімей, дітям, які виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу, дітям з обмеженими фізичними можливостями.

09:14:39 13.06.2023

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

- 12.06.2023 о 08.52  від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове   попередження:   “у найближчі 1-2 години  по області та м. Миколаєву очікується посилення північного вітру до 15-20 м/сек. Така погода збережіться до кінця доби. Перший рівень небезпечності жовтий».

09:56:37 12.06.2023

УВАГА! Благодійна організація "Благодійний фонд "Восток - СОС" пропонує свої послуги для осіб, які постраждали внаслідок війни

Мобільна бригада у складі координатор, соціальний працівник, юрист надаватиме безкоштовні послуги, а саме питання психосоціальної адаптації, юридична консультація, з'ясування потреб громади. Прийом буде здійснюватись у приміщенні Центру надання адміністративних послуг за адресою: смт Казанка, вул Миру, 194 7 червня з 9.00 години.

16:53:13 06.06.2023