Проєкти рішень 2020 року

Дата Розміщенння Назва проєкту Розробник
27.10.2020

Про прийняття юридичної особи Казанківський районний Будинок  культури  та закріпленого за ним майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Казнківського району до комунальної власності Казанківської селищної ради

Хандріга О.В
18.11.2020 Про створення юридичної особи – Фінансового відділу Казанківської селищної ради та затвердження Положення про фінансовий  відділ Казанківської селищної ради Шевчук О.М.
18.11.2020 Про реорганізацію Веселобалківської, Каширівської, Миколо-Гулаківської, Новолазарівської, Новофедорівської сільських рад шляхом приєднання до Казанківської селищної ради Шевчук О.М.
18.11.2020 Про   надання   згоди   на  прийняття бібліотечного фонду та  матеріальних цінностей     із     спільної   власності територіальних    громад   сіл,  селищ Казанківського  району в комунальну власність Казанківської селищної ради Пихтіна Н.Є.
18.11.2020

Про створення юридичної особи–відділу соціального захисту населення Казанківської селищної ради та затвердження Положення про відділ соціального захисту населення Казанківської селищної ради

Трофімова М.Б.
19.11.2020

19.11.2020

Про затвердження структури та штатної чисельності апарату Казанківської селищної ради та її виконавчого органу

23.11.2020

Про умови оплати праці Казанківського селищного голови

23.11.2020

Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Казанківського району до комунальної власності Казанківської селищної ради закладів освіти та закріпленого за ними майна

Лука О.Б.
24.11.2020 Земельні питання Рибенок О.В.
24.11.2020

Про передачу в оренду нерухомого майна

25.11.2020

Про затвердження регламенту Казанківської селищної ради 8 скликання