A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Казанківська громада
Миколаївська область, Казанківський район

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ КАЗАНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ !

Увага, конкурс!

        Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради оголошує повторний конкурс на посаду директора Казанківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2.

 Адреса закладу: Миколаївська область, смт Казанка, вул.Миру, 245.

        Умови конкурсу: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

          Строк подання документів для участі у конкурсному відборі становить 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення.

           Детальна інформація про порядок проведення конкурсу – в розділі «Відділ освіти, молоді та спорту».

 

 

Увага, конкурс!

        Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради оголошує повторний конкурс на посаду директора Великоолександрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.                                                                                                                                         Адреса закладу: Миколаївська область, Казанківський район,

                            с. Великоолександрівка, вул.Гагаріна,76.

        Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

         Оплата праці здійснюється згідно з тарифікацією. Передбачаються надбавки за вислугу років та за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення.

          Строк подання документів для участі у конкурсному відборі становить 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення.

           Детальна інформація про порядок проведення конкурсу - в розділі «Відділ освіти, молоді та спорту».

 

 

 

До відома мешканців  смт Казанка

 

За повідомленням ПАТ «Миколаївобленерго», у звязку з проведенням планових робіт на електролініях селища, не буде подаватися електроенергія на вулицях:

 

30 серпня   2018 р.  з 8 00 до 17 00 год.

 

Іллі  Калини    з  № 1  по   № 17;  Партизанська   з  № 1  по №  23

 

      

                                      Виконавчий комітет селищної ради   

 

 

Казанківський селищний голова                                         О.В.Асмолов

 

 

 

 

До  відома  споживачів питної води з   Новобузької дільниці групового водоповоду по смт Казанка та с. Великоолександрівка

     Виконавчий комітет Казанківської селищної ради       повідомляє, що у зв’язку з проведенням  промивки та дезінфекції споруд та мережі водопроводу  в термін до 27.08.2018 року  тимчасово забороняється використання сирої питної води з   Новобузької дільниці групового водопроводу для пиття, приготування їжі, проведення гігієнічних процедур на період вжиття профілактичних засобів.

 

                                                                              Виконавчий комітет

 

 

 

 

 

ДО    УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ - ПІДПРИЄМЦІВ

 

Відповідно до пунктів 4 та 5 статті 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (ЗУ «Про ЄСВ»)  фізичні особи-підприємці, в тому числі ті, що обрали спрощену систему оподаткування, та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, релігійну (місіонерську) та діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід від цієї діяльності є платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування суми сплати єдиного внеску визначаються самостійно, але не менше мінімального страхового внеску на місяць, та не більше суми єдиного внеску, визначеної з максимальної величини бази нарахування єдиного внеску (15 розмірів мінімальної заробітної плати).

Єдиний внесок сплачується шляхом перерахування платником безготівкових коштів з його банківського рахунку. Платники, які не мають банківського рахунку, сплачують внесок шляхом готівкових розрахунків через банки чи відділення зв'язку.

Від сплати єдиного соціального внеску звільнено підприємців — пенсіонерів за віком та інвалідів (ч. 4 ст. 4 ЗУ «Про ЄСВ»).

Фізичні особи - підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до органів доходів і зборів Звіт про нарахування та сплату єдиного соціального внеску  самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, що настає за звітним періодом. Звітним періодом є календарний рік.

Період ведення підприємницької діяльності  враховується до страхового стажу за умови подання звітності і відповідно сплати єдиного соціального внеску.

Звертаємо увагу, що починаючи з 1 січня 2018 року, право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років мають особи, за наявності страхового стажу не менше 25 років. Надалі цей розмір буде збільшуватись щороку на 1 рік і починаючи з 1 січня 2028 року становитиме  не менше 35 років.

Враховуючи вищенаведене, фізичним особам – підприємцям, які не надали звітність, необхідно терміново звернутися до Казанківського відділення Баштанської об’єднаної державної податкової інспекції   головного управління ДФС   у Миколаївській області  з питання надання звітності.

 

Телефон для довідок: 9-11-57

 

 

Баштанське об’єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області

 

 


ПІВДЕННА МІЖРЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА МВС УКРАЇНИ

«ІНФОРМ-РЕСУРСИ»

 

ТЕРМІНОВІ:

 

  • Довідки про НАЯВНІСТЬ/ВІДСУТНІСТЬ СУДИМОСТІ;

 

ДОВІДКУ МОЖНА ЗАМОВИТИ:

м. Миколаїв, пр. Центральний184/3

(073) 437-67-56,  (0512) 71-60-95

inf-res-mykolaiv@ukr.net

www.inf-res.in.ua онлайн-замовлення

 

БЕЗКОШТОВНА ЛІНІЯ (м.Миколаїв)

стосовно замовлення довідки та доставки:

0-800-503-593

 

Увага! Впроваджено в дію нову бюджетну програму щодо підтримки розвитку фермерських господарств

 

 

         Поточного року Урядом впроваджено в дію нову бюджетну програму «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств», на фінансування якої в державному бюджеті передбачено 1 млн. грн.. Фінансова підтримка надається фермерським господарствам, у власності та/або користуванні яких перебуває не більше ніж 500 гектарів земель сільськогосподарського призначення, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції  (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 15 млн. грн..

         Отримати бюджетні кошти можна за такими напрямами:

  • часткова компенсація вартості закупленого у суб‘єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції (компенсується 80 відсотків вартості насіння (без ПДВ), але не більше 30,0 тис. грн.. на одне фермерське господарство);
  • часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (фермерські господарства можуть отримати на безповоротній основі компенсацію у розмірі 40 відсотків вартості придбаної техніки та обладнання, при цьому компенсація техніки та обладнання у розмірі 25 відсотків вартості техніки та обладнання надається за рахунок бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва», а у розмірі 15 відсотків вартості – за рахунок бюджетної програми «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств»;
  • здешевлення кредитів (фермерському господарству передбачено компенсацію за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами, залученими у національній валюті у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розміру, передбаченого кредитним договором, зменшеним на 1 відсотковий пункт):

до 1 року, обсяг кредиту – не перевищує 500 тис. грн.. для покриття виробничих витрат;

до 3 років, обсяг кредиту – не перевищує 9,0 млн. грн для придбання  основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов‘язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об‘єктів сільськогосподарського призначення).

Крім цього, нижче ви можете ознайомитись з пам‘яткою про напрями державної підтримки, яка здійснюється через державні банки, а також з кредитною пропозицією від держбанку АБ «Укргазбанк» щодо придбання тракторів ХТЗ (з можливістю отримати компенсацію вартості) та техніки New Holland.   

Повідомляємо про укладення ексклюзивного партнерського договору

АБ «УКРГАЗБАНК» з ТОВ «ТЕХНОТОРГ».

 

 

 

 

 

25% КОМПЕНСАЦІЇ НА КУПІВЛЮ ТЕХНІКИ згідно Постанови №130

15% КОМПЕНСАЦІЇ НА КУПІВЛЮ ТЕХНІКИ згідно Постанови №106

Умови партнерської програми :

Найменування Продукції, на придбання якої Клієнту надається Кредит Виконавця

Річна ставка по кредиту

Від

Мінімальний перший внесок

Від

Термін кредитування

Трактори ХТЗ

0,1%

20 % від вартості

Від 1 року до 5 років

Техніка New Holland

4,7%

20 % від вартості

Від 1 року до 5 років

 

Додатково повідомляємо, що АБ «УКРГАЗБАНК» є єдиним серед державних банків, що реалізував партнерську програму з ТОВ «ТЕХНОТОРГ»

За додатковими питаннями звертайтесь за адресою :

м. Миколаїв  , вул. Декабристів 1/1

тел.. 0512 37 68 28

моб.тел. 050 737 63 55 – Начальник управління МСБ МОД АБ «УКРГАЗБАНК»

Біла Ніна Миколаївна

 

УВАГА!!! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ.

 

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації  розпорядження Миколаївської облдержадміністрації  «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) ( далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету одноразову допомогу для відкриття власної справи. Рекомендована вартість проектів
 в межах 50 тис.грн.

           Претенденти на отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи повинні відповідати таким вимогам:

– мати статус учасника АТО;

– підготувати проект за встановленою формою.

  До проекту для участі у Конкурсі додаються:

– копія документа особи, що підтверджує статус учасника антитерористичної операції.

     –  копія паспорта громадянина України заявника;

– копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника;

– довідка про відкриття рахунку в банку.

Детальні умови участі у конкурсі визначені в  Порядку, який розміщено на офіційній інтернет-сторінці Департаменту соціального захисту
населення Миколаївської обласної державної адміністрації  (http://sotszahist.mk.ua/images/stories/docs/inform/2018/r_570-r.pdf).

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент  соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 14, каб. 1113. Телефон для довідок 0512 37 11 34 (Орещак Світлана Миколаївна).

ДОКУМЕНТИ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ПРИЙМАЮТЬСЯ ПО
08 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ ВКЛЮЧНО.

 

 

 

До уваги сільгосптоваровиробників!

Про зміни до фітосанітарних вимог країн.

 

Україна є вагомим експортером сільгосппродукції в світі, однак час від часу вітчизняні виробники наражаються на значні проблеми при здійсненні експорту вирощеної продукції. Складність полягає у тому, що у кожній країні є свої фітосанітарні вимоги, дотримання яких є обов'язковою умовою для експортера. Так, наприклад, у країнах Євразійського економічного союзу, завезення продукції можливе лише з спеціальних ділянок на яких відсутні карантинні організми – з так званих вільних зон. 

Доречно зауважити, що вільна ділянка, або вільна зона регламентується низкою міжнародних стандартів з фітосанітарних заходів, а також угодою щодо застосування фітосанітарних заходів Світової організації торгівлі. В нашому законодавстві порядок офіційного встановлення статусу вільної зони прописаний в наказі Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.08.2012 №487.

Особа яка планує здійснювати експорт сільгосппродукції повинна знати фітосанітарні вимоги країни, про які вона детально може ознайомитися на сайті Держпродспоживслужби України (http://www.consumer.gov.ua/). Вразі необхідності встановлення статусу вільної зони особа звертається до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області. Пакет необхідних документів в себе включає: заяву, копію плану земельної ділянки, на якій планується офіційне встановлення статусу, копію документа, який засвідчує право власності або користування (в тому числі оренди) на земельну ділянку. Слід заначити, що ця процедура платна, вартість за 1 гектар обстеження становить 26,79 грн.

За результатами проведених фітосанітарними інспекторами заходів: обстеження, відбір зразків, тощо, заявленій ділянці офіційно присвоюється статус вільної зони та надається відповідний загальнодержавний реєстраційний номер.

Важливо зауважити, що вразі виявлення карантинних організмів, заявнику буде відмовлено у наданні статусу. Крім того, отримання статусу «вільна зона» також накладає на власника ділянки певні обов'язки.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою м. Миколаїв, вул. 5 Слобідська, 110-А, тел.: (0512) 58-25-63.

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

 

Громадські обговорення

Увага!

 

ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення

Плану соціально-економічного розвитку Казанківської громади 2018-2020 року

 

Повідомляємо про початок громадського обговорення проекту Плану соціально-економічного розвитку Казанківської громади 2018-2020 року, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 

Пропозиції мешканців територіальної громади приймаються в письмовому вигляді з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, адреси мешканця та зазначення його думки щодо проекту Плану соціально-економічного розвитку Казанківської громади на 2018-2020 роки відділом інвестицій, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Казанківської селищної ради в період з 11 травня 2018 року по 5 червня 2018 року за адресою: вул. Миру, 228 . кабінет №6

 

Громадські слухання на тему: «План соціально-економічного розвитку Казанківської громади на 2018-2020 роки» відбудеться 5 червня 2018 року о 16:00 годині у приміщенні Казанківської селищної ради (залі засідань), вул. Миру, 228.

                                                                                                                    Виконавчий комітет Казанківської селищної ради

 

 

 

Реалізація населенню та господарствам підрощений молодняк качок важкого м'ясного кросу  Star 53 (Пекінська) та  добовий молодняк  гусенят породи Легат Дацький.

 

Порядок використання коштів фінансової підтримки розвитку фермерських господарств

 

« Про затвердження Порядку використання коштів,передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва».

 

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь