У Михайлівці облаштували сміттєзвалище

Дата: 07.10.2021 08:42

Староста с. Михайлівка Тимофій Сай повідомив, що днями проведена відповідна робота по впорядкуванню місцевого сміттєзвалища, яке знаходиться за кілометр від села. Бульдозером вже розгорнуто заїзд, розчищено полігон. Тепер без перешкод можна заїхати та висипати сміття. Також облаштували дорогу, яка веде до водонапірної станції. Цю важливу роботу здійснив працівник з благоустрою Віктор Коптєв.

Староста звертається до мешканців сільської громади, щоб не висипали сміття прямо на дорозі перед облаштованим сміттєзвалищем, навіть не заїхавши на полігон, треба дбати про довкілля та надавати приклад підростаючому поколінню.