Привітали мешканців Центру надання соціальних послуг

Дата: 20.08.2021 14:35

Сьогодні мешканців стаціонарного відділення для осіб похилого віку та інвалідів Центру надання соціальних послуг з Днем Незалежності України вітали Казанківський селищний голова Олексій Асмолова, начальник відділу соціального захисту населення Маріанна Трофімова, голова районної організації ветеранів Марія Ризук та директор центру Олена Коніщук. Побажали всім найголовнішого - міцного здоров‘я і довголіття, добра і радості, що б всі негаразди обходили стороною, а також вручили запашний домашній коровай, щоб його підопічні могли посмакувати за святковим столом.

Мешканці стаціонарного відділення дякували за привітання, турботу і увагу, адже для них створені всі необхідні умови для комфортного проживання.