Проводяться перевірки дотримання карантинних вимог

Дата: 31.03.2021 11:17

На території Казанківської селищної ради відповідно до рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та з метою здійснення контролю за дотриманням санітарного законодавства та протиепідемічних заходів проводяться рейдові перевірки представниками Держпродспоживслужби, місцевого відділу поліції та селищної ради у складі робочої групи, яка була створена відповідно до розпорядження селищного голови.

Перевірки проводяться в частині діяльності суб’єктів господарювання, які обслуговують відвідувачів та у яких:

не нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра;

не забезпечено працівників засобами індивідуального захисту, зокрема захисними масками або респіраторами, та не здійснюється належний контроль за їх використанням;

обслуговуються покупці без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема захисних масок або респіраторів, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, за винятком обслуговування за межами будівлі суб’єкта господарювання (через вікна видачі, тощо);

не забезпечується централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни).

В результаті перевірки виявили порушення протиепідемічних вимог у двох торгівельних точках. На порушників складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення.

Такі перевірки продовжуватимуться і надалі.