Новини з Миколаївки

Дата: 04.05.2020 15:28

В.о. старости с. Миколаївка Світлана Беспалько повідомила, що минулого тижня працівники селищної ради навели належний санітарний стан на території адмінприміщення колишньої сільської ради. Власними силами посапали клумби, посадили квіти, побілили бордюри, дерева. Також напередодні 9 травня навели порядок біля меморіального комплексу загиблим воїнам односельчанам. Цей пам’ятник встановлений на місці братської могили 35 воїнів 4 гвардійського механізованого Корпусу, полеглих при визволенні села, який було встановлено в 1970 році. Миколаївці, ось вже 50 років, постійно ведуть шефство над цим важливим пам’ятним місцем. Упорядковують, стежать за його станом. От і зараз працівники селищної ради прибрали територію та висадили берізки.

Світлана Іванівна звертається до усіх мешканців села з проханням долучитися до участі у наведенні санітарного порядку біля своїх садиб, а керівників підприємств і організацій на закріплених за ними територіях.