Розпочалась підготовка до відзначення травневих пам‘ятних дат

Дата: 02.05.2019 15:44

В Казанківській громаді розпочали підготовку до відзначення у селищі Дня примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Сьогодні, 2 травня, відбулась робоча нарада, під час якої обговорили проведення основних заходів, приурочених до цих пам’ятних дат. Участь у нараді взяли секретар селищної ради Л. Міненко, працівники виконавчого комітету та відповідальні за організацію тематичних заходів у громаді. 8 та 9 травня відбудуться урочистості як в смт Казанка, так і в населених пунктах об‘єднаної громади. Під час наради детально обговорили проведення урочистих, просвітницьких, військово-патріотичних культурно-мистецьких заходів, упорядкування пам‘ятників, обелісків, меморіальних комплексів, кладовищ, інших споруд та об‘єктів, що увічнюють пам‘ять про Перемогу та подвиги її учасників. Також обговорили організацію відвідування ветеранів війни, учасників бойових дій та учасників АТО.