Методичний кабінет повідомляє: Стартувала реєстрація на пробне ЗНО

Дата: 08.01.2019 14:19

Методичний кабінет повідомляє: Стартувала реєстрація на пробне ЗНО

Реєстрація триватиме з 8 до 31 січня.

8 січня розпочалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року. Вона здійснюється через мережу Інтернет на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація завершиться 31 січня о 18:00.

В УЦОЯО зазначають, що пробне ЗНО дасть абітурієнтам можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитись ефективно розподіляти час та оцінити рівень своєї готовності до тестування.

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти сказано, що в день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Терміни проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 12 жовтня 2018 року №154 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році» кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих у той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком.

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

16 березня

українська мова і література

23 березня

історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова

Пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (з урахуванням реєстраційних даних учасників пробного ЗНО).

ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість:
  • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Вартість ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

Вартість одного тестування для одного учасника складає 134 грн.

Реєстрація на ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання

Вимоги щодо реєстрації осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в 2019 році

На сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти здійснюватиметься реєстрація учасників пробного ЗНО, що проживають: Херсонська, Миколаївська області, Автономна Республіка Крим, м. Севастополь. Особи, які проживають на території інших областей України, можуть зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

Правила реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року

Для реєстрації необхідно:

• зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;
  • заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;
  • з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;
  • на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;
  • роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в "особистому кабінеті" учасника пробного ЗНО до 25.02.2019 року).

УВАГА!  Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

У день проходження ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

У зазначений у запрошенні-перепустці день та час потрібно з’явитися на пункт пробного ЗНО.

Перед початком пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:

• запрошення-перепустку;
  • паспорт (свідоцтво про народження).

Результати ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Результати пробного тестування визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», посилання на який буде розміщено на нашому сайті в "Особистому кабінеті учасника ПЗНО".

Для визначення результатів учасникам пробного ЗНО буде необхідно ввести відповіді (використовуючи власний бланк відповідей тієї чи іншої сертифікаційної роботи пробного ЗНО) до вище зазначеного сервісу в терміни:

• з української мови і літератури з 16 до 18 березня;
  • з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 23 до 25 березня.

Оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

• 22.03.2019 з української мови і літератури;
  • 29.03.2019 з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.