Інформація про підсумки роботи по зверненню громадян за 1 півріччя 2018 року

Дата: 18.07.2018 14:04

За перше півріччя 2018 року до Казанківської селищної ради надійшло 36 звернень від громадян.

У зверненнях порушено питання різноманітного характеру, з них : екомомічна, цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна, регіональна політика та будівництво, підприємство - 3 ; аграрна політика і земельні відносини - 5 земельний податок; комунальне господарство : щодо водопостачання – 5, щодо стану доріг – 6, розчищення доріг від снігу, освітлення – 3 , благоустрій – 3; інше – 5; Діяльність органів місцевого самоврядування – 4; Інше – 2.

За звітний період 2018 року надійшло від жителів смт. Казанка ( 32 звернення ):

селища Новоданилівка ( 1 звернення) , с. Миколаївка (2 звернення), с. Нововолодимирівка (1 звернення).

З Казанківської районної адміністрації надійшло - 5 звернень; від нарадного депутата надійшло - 2 звернення;  «Урядова гаряча лінія» - 1 звернення .

Вирішено позитивно – 7, знаходяться на розгляді – 7, іншим – надано  розяснення.

Керуючий справами (секретар)

виконкому                                                                                     О.О.Маляр